Forum
 

Meik Karwot na razie zostaje przy Roosevelta ()

W piątek w sparingu z FC Zlin 90-minutowy występ zaliczył Meik Karwot. 23-letni obrońca z Niemiec, grający ostatnio w rodzimej IV lidze, był już z Górnikiem na zgrupowaniu w Kravare i wziął udział w sparingu z Banikiem Ostrawa. Przeciw Zlinowi zagrał na dwóch pozycjach. W I połowie była to lewa obrona, po zmianie stron - środek obrony.
- Muszę jeszcze spokojnie zobaczyć mecz na wideo, ale wydaje się, że lepiej wypadł na boku defensywy. Grał bardzo ofensywnie, utrzymywał się przy piłce, miał kilka ciekawych zagrań, nie popełniał drastycznych błędów w tyłach. To tak na gorąco, bo z chłodną oceną muszę jeszcze poczekać. Chcemy, żeby jeszcze z nami trenował. Rozmawiamy, jak miałoby to wyglądać. W najbliższych dniach przekażemy informację, na razie nie ma jeszcze ostatecznej decyzji - zaznacza Marcin Brosz, trener Górnika.
W II połowie na boisku pojawił się za to Bartłomiej Olszewski. Skrzydłowy, któremu przysługuje jeszcze status młodzieżowca, ostatni rok spędził na wypożyczeniu w MKS-ie Kluczbork. - Chcemy, by w kolejnym sparingu rozegrał 90 minut. Potem usiądziemy i ustalimy, co dalej. Bartek ma ważny kontrakt, więc nie musimy podejmować nagłych decyzji - przyznał szkoleniowiec Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online