Sport: Gol Angulo na wagę... nadziei ()

Igor Angulo bohaterem Zabrza. Hiszpan w 90 minucie zapewnił zabrzanom wygraną w Mielcu ze Stalą - relacjonuje niedzielne spotkanie dziennik "Sport". (...)
Mecz „firm” - w końcu oba kluby sięgały w przeszłości po mistrzostwo Polski – zobaczyło blisko 3500 widzów, a trzeba pamiętać, że do Mielca nie mogli pojechać kibice Górnika. Po trzech kwadransach Stal prowadziła 1:0, a o grze gości trudno było doszukać się jakości. (...) 
Obraz gry zmienił się po przerwie. Górnik – zdając sobie sprawę, że ucieka coś więcej niż tylko trzy punkty – zagrał z dużo większą determinacją. Goście zdominowali środek boiska, coraz częściej piłka trafiała w pole karne mielczan. Bramka na 1:1 padła jednak po strzale zza pola karnego. Była 58 min i zaczął się Górnika wyścig z czasem. (...)
Zabrzanie kilka sytuacji mieli, jednak do 90 minuty Kozioł nie dał się pokonać. Wtedy dośrodkowanie z prawej strony trafiło na głowę Igora Angulo, który strzelił siódmą bramkę w tym sezonie. I chyba najważniejszą, przy okazji rehabilitując się za niewykorzystany rzut karny w przegranym 0:1 meczu ze Zniczem. Po meczu zabrzanie w oddechem ulgi unieśli ręce w górę, wielu z nich siadło na murawie. To był gol na wagę... nadziei. Kolejny mecz już wiosną.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]