Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Spotkanie było zacięte. Od pierwszej minuty było widać determinację po obu stronach. Staraliśmy się grać prostymi środkami, by zdobyć punkty. Udało się wygrać i z tego się bardzo cieszę. To bardzo ważne zwycięstwo. Widać było jakie emocje były nie tylko na boisku, ale i przy ławkach. Bardzo żyliśmy meczem i chcieliśmy pomóc zawodnikiem. Dla wszystkich takie mecze są bardzo ciężkie i każdy punkt może się okazać ważny w perspektywie całego sezonu.
- Cieszę się, że tak dwie zasłużone marki dla polskiej piłki mogły się zmierzyć ze sobą. Mogę być zadowolony z wejścia Łukasza Wolsztyńskiego, bo nie tylko dobrze grał, ale też zanotował asystę. Wiele wartym zawodnikiem był dla nas Igor Angulo. Jego głowa dała nam tak ważne trzy punkty. Do tego piękna bramka Ambrosiewicza. Te rzeczy chciałbym uwypuklić.

Zbigniew Smółka (trener Stali): - Nie opuszczę głowy po tym meczu. Moi piłkarze zrobili tyle, ile mogli. Na dzisiaj nie jesteśmy gotowi, by przez 90 minut grać jak równy z równym z Górnikiem, a cztery dni wcześniej graliśmy spotkanie w Siedlcach. To było widać, w 70. minucie już odcięło zawodnikom prąd. Mimo wszystko mam trochę pretensji, że straciliśmy taką bramkę na 2:1. Mimo tego, że piłkarzom brakowało sił, to można było tego uniknąć. Mamy wielu mądrych kibiców, pamiętających wielką piłkę. Oni mogą być dumni z piłkarzy. Było widać, co chcemy grać, była powtarzalność akcji.

źródło: sport.wp.pl

[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]