Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną ()

Można już kupować karnety na mecze Górnika rozgrywane w Zabrzu podczas rundy wiosennej sezonu 2016/17. W pierwszej kolejności sprzedaż będzie prowadzona na całą trybunę wschodnią i dolną część trybuny południowej oraz narożniki. W najbliższym czasie zostanie dodatkowo uruchomiona możliwość dokupienia do karnetu stałego abonamentu uprawniającego do korzystania z podziemnego parkingu Areny Zabrze. Wspomniana opcja również będzie dostępna zarówno internetowo, jak i stacjonarnie.

Karnet na rundę wiosenną obejmował będzie spotkania I ligi rozgrywane w Zabrzu. Posiadacz karnetu obejrzy mecze z GKS-em Tychy, Sandecją Nowy Sącz, Zagłębiem Sosnowiec, Olimpią Grudziądz, Wigrami Suwałki, Chojniczanką, GKSem Katowice oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Poniżej cennik:W myśl akcji promocyjnej "YNO GÓRNIK" kibicom obecnym na meczu Górnik Zabrze - Miedź Legnica przysługuje prawo do rabatu w wysokości 10% na zakup karnetu na rundę wiosenną.

By zakupić karnet drogą internetową należy wejść na stronę bilety.arenazabrze.pl

Jednocześnie przypominamy, że począwszy od 22 listopada (wtorek) zmianie ulegają godziny pracy stadionowego sklepu kibica. Będzie on czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 16:00.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]