Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Ryszard Tarasiewicz (trener Miedzi): - Brawa dla zawodników za postawę w tym meczu i generalnie w rundzie. Na dziewięć ostatnich meczów osiem graliśmy na wyjazdach, w tym siedem ostatnich. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra, w drugiej przy lepszej koncentracji też mogliśmy wcześniej pokusić się o gola. Rywale w meczach z nami stwarzają bardzo mało sytuacji. Górnik dziś kilka ich miał, ale bardzo pomógł drużynie Paweł Kapsa. Wybronił wszystko. Zawsze chcemy „prowadzić” grę, bo gra „na zero” to czekanie i obrona, a tego moje zespoły nie grają.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Wiele było w tym meczu fragmentów ważnych, ale szczególnie ten z 76 minuty, kiedy w ciągu 30 sekund wszystko mogło się zmienić, najpierw na naszą korzyść, a zmieniło na korzyść rywala. Jeżeli gra się o cele, to trzeba być skutecznym. Dobrze, że stwarzamy sytuacje, ale bez bramek nie ma punktów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]