Marcin Brosz: Dramat jednych otwiera szansę przed innymi ()

Marcin Brosz w tegorocznych meczach nie skorzysta z dwóch doświadczonych pomocników - Erika Grendela i Dawida Plizgi, a także z Konrada Nowaka, który leczy się już od ponad dwóch miesięcy.
Plizga ma problem z barkiem i będzie pauzował około dwóch miesięcy. Straci więc tylko mecze z Miedzią Legnica i Stalą Mielec. - Dawid zagrał bardzo dobrze z Podbeskidziem, widać, że odzyskał bardzo dobrą dyspozycję. Możemy mówić o dużym pechu. Z drugiej strony dobrze, że to tylko dwa mecze, bo wiosną będzie nam bardzo potrzebny - mówi trener Górnika.
O wiele większy problem ma Grendel. Słowak w tym sezonie nie wyjdzie już na boisko. Przerwa w treningach potrwa bowiem do maja. - Nie muszę mówić, jak wielka to strata. Erik fantastycznie podchodzi do pracy, jest wzorem na treningu... Bardzo będzie go brakować - mówi Brosz.
To druga tak poważna kontuzja w Górniku tej jesieni. Od ponad dwóch miesięcy leczy się Konrad Nowak. - To trzech graczy drugiej linii o dużym potencjale sportowym, których chciałby mieć każdy trener. Dramat jednych otwiera jednak szansę przed innymi. Przecież bez tej trójki wygraliśmy ostatnio z Wisłą Puławy 4:0. Widząc jak pracują pozostali piłkarze, a także ich podejście do treningu, jestem przekonany, że w tej sytuacji też sobie poradzimy - kończy Marcin Brosz.

Więcej w "Sporcie"

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]