"YNO GÓRNIK" - promocja na mecz z Miedzią ()

Tańsze bilety on-line na mecz z Miedzią Legnica oraz rabaty w wysokości 10% na karnety na rundę rewanżową – to niespodzianki przygotowane przez klub dla wiernych sympatyków z okazji ostatniego w tym roku meczu na własnym stadionie.
W najbliższą niedzielę Górnik rozegra ostatni w tym roku mecz na własnym obiekcie. Po świetnym występie przeciwko Wiśle Puławy, drużyna Marcina Brosza chciałaby udanie pożegnać się z zabrzańską publicznością i po raz kolejny sięgnąć po pełną pulę. 
Klub przygotował akcję promocyjną na najbliższy mecz z Miedzią Legnica. Pierwszą niespodziankę stanowi rabat w wysokości 5 złotych na bilety normalne nabywane drogą internetową, za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl. Promocja obowiązuje od poniedziałku (14 listopada) od godziny 15:30.

Aby skorzystać z promocji należy wpisać kod rabatowy (w odpowiednie pole podczas dokonywania transakcji):

YNOGORNIK

- Po zatwierdzeniu kodu rabatowego pojawi się koszyk zakupu uwzględniający rabat.

Bilety w cenie promocyjnej można nabywać do soboty (19 listopada), do godziny 23:59.

To jednak nie koniec. Każdy kibic obecny na meczu z Miedzią Legnica, niezależnie od sposobu zakupu biletu, będzie mógł skorzystać ze zniżki w wysokości 10% na karnet na rundę wiosenną.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]