Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Oglądaliśmy bardzo dobre, dynamiczne spotkanie. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na wariant stricte ofensywny, stawiając od pierwszych minut na dwójkę napastników, Igora Angulo i Davida Ledeckyego, piłkarzy, którzy są naszymi nowymi nabytkami. I to rozwiązanie było kluczem do końcowego sukcesu. Jednak na bohatera spotkania wyrósł nasz bramkarz - Grzegorz Kasprzik. Był pewnym punktem drużyny, kapitalnie interweniował w sytuacjach, które można określić jako stuprocentowe dla drużyny gospodarzy.

Jacek Paszulewicz (trener Olimpii): - Przed meczem powiedziałem, że będą to zawody na miarę meczów Ekstraklasy i nie pomyliłem się. Mimo porażki, cieszy gra ofensywna, jaką zaprezentowali moi zawodnicy. Dodam, że są to młodzi piłkarze, którzy bardzo dobrze rokują na przyszłość. Mieliśmy sytuacje, w których mogliśmy rostrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Nie wykorzystaliśmy kilku szans, a Górnik nas skarcił. Mimo porażki, jestem optymistą w kontekście naszych dalszych gier.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]