Zygmunt Anczok: To chyba dobry moment, by się rozstać z Gergelem ()

Roman Gergel, którym zainteresowana jest Termalica Nieciecza wiosnę tego roku miał bardzo słabą. Trudno też uznać, że coś zmieniło się na lepsze na boiskach pierwszej ligi, choć trzeba pamiętać, że jego dwa gole pozwoliły zabrzanom odnieść jedyne zwycięstwo w meczu o punkty - 2:0 z Pogonią Siedlce. Poza tym jednak ciężko wskazać mecz, w którym Gergel zrobiłby na boisku różnicę i zagrał na miarę swoich możliwości. Po spadku Górnika jego kontrakt z automatu został, jak w przypadku pozostałych piłkarzy, obniżony o 50 procent, co na pewno nie jest czynnikiem motywującym. Gergel nie krył zresztą też, że gdyby była taka możliwość, to zmieniłby klub.
- Z niewolnika nie ma pracownika, a Górnik potrzebuje pieniędzy i zawodników, którzy absolutnie poświęcą się walce o awans, bo ten wciąż jest możliwy. Gergel w formie jest bardzo dobrym piłkarzem, ale od dłuższego czasu w formie nie jest. Może głową jest już w innym miejscu? Nawet się nie dziwię, każdy chce grać w ekstraklasie, szczególnie obcokrajowiec. Oczywiście Górnik potrzebuje każdego dobre piłkarza, ale to chyba dobry moment, by się rozstać. O ile oczywiście klub na tym zarobi - mówi Zygmunt Anczok, były obrońca Górnika.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]