Termalica chce Romana Gergela ()

Roman Gergel bliski odejścia z Górnika Zabrze. Niebawem może dojść do transferu do klubu z ekstraklasy.
W sobotę podopieczni Marcina Brosza przegrali prestiżowy mecz z Zagłębiem w Sosnowcu 1:2. Prawdopodobniej był to ostatni mecz rozegrany przez Romana Gergela w barwach Górnika. 28-letnim skrzydłowym zainteresowanych jest kilka klubów, w tym najmocniej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to Słowak jeszcze w tym tygodniu przeniesie się do drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza. 
W zasadzie całe lato trwała dyskusja na temat przyszłości Gergela, który ostatecznie zaczął sezon w Zabrzu. Chętni byli, ale odstraszała ich kwota 300 tysięcy euro odstępnego, którą Słowak miał wpisaną w kontrakcie. Nieciecza nie zapłaci za Gergela kwoty zapisanej w umowie, ale ponoć jest to suma dla Górnika satysfakcjonująca. Czy na tym koniec transferów z Zabrza? Raczej tak, choć trzeba pamiętać, że latem inne kluby pytały o Bartosza Kopacza, Adama Dancha i Dawida Plizgę. „Smaczkiem” prawdopodobnego odejścia Gergela jest to, że latem z Niecieczą łączony był Dawid Plizga, który grał w Termalice na wypożyczeniu. Bruk-Bet nie zdecydował się jednak na wykupienie tego doświadczonego pomocnika.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]