Konrad Nowak: Potrzebowałem takiego występu ()

Pierwsze dwa mecze Konrada Nowaka po degradacji Górnika to duże rozczarowanie, jednak przeciwko Legii 22-letni pomocnik pokazał jakość. - Świetny mecz. Nie tylko przeszkadzał, ale kreował. Był siłą napędową drużyny w grze ofensywnej mając przeciwko sobie reprezentanta Polski i najdroższego gracza ligi. Bardzo potrzebował takiego meczu - ocenił występ Nowaka Marcin Brosz. 
Sam piłkarz w 80 minucie został zmieniony przez Igora Angulo. Żegnały go brawa na stojąco. - Łapały mnie już skurcze, ale na niedzielę będę gotowy. Czy wygrany mecz z Legią to jak zdanie piłkarskiej matury? Coś w tym jest. Potrzebowałem po wszystkich moich problemach takiego występu, ale to już było. Teraz chodzi o to, by pokonanie mistrza przełożyło się na wyniki w pierwszej lidze. Zmęczenia się nie obawiam. W cztery dni można się zregenerować, poza tym jest nas więcej niż jedenastu - mówi Nowak.
W tabeli rywale uciekają Górnikowi i drużyna musi zacząć wygrywać, jeżeli nie chce po kilku tygodniach zmagań w pierwszej lidze mieć bardzo dużych strat do liderów. - Remis i porażka już były. Do Tychów jedziemy wygrać - kończy Nowak.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]