Forum
 

Rafał Kosznik wraca do zdrowia ()

Wszystko wskazuje na to, że trener Marcin Brosz lada chwila przy ustalaniu składu będzie mógł brać pod uwagę Rafała Kosznika.
Przypomnijmy, że Kosznik po raz ostatni wystąpił w grudniu zeszłego roku. Wówczas to w meczu z Piastem Gliwice zawodnik zerwał więzadło właściwe rzepki w stawie kolanowym, co już samo w sobie oznaczało trzymiesięczną przerwę w treningach. Późniejsza diagnoza była jednak jeszcze bardziej pesymistyczna i piłkarz ostatecznie do końca sezonu na boisku już się nie pojawił. 
Kosznik wrócił do gry. Co prawda jeszcze w meczu III-ligowych rezerw Górnika przeciwko Piastowi Żmigród (1:1) - zagrał całą pierwszą połowę, schodził z boiska gdy zabrzanie prowadzili 1:0.
Przypomnijmy, że od początku sezonu trener Brosz ma problem z obsadzeniem lewej obrony, a obecnie - awaryjnie - na tej pozycji musi występować Rafał Kurzawa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online