Napastnik z Hiszpanii wzmocni Górnika? ()

Marcin Brosz od chwili podjęcia pracy na Roosevelta nie miał długiej listy życzeń. Trener doskonale zdawał sobie sprawę, że klubu w obecnej sytuacji nie stać na transfery. Jednak o potrzebie sprowadzenie napastnika mówił głośno.
- Z innymi pozycjami sobie poradzimy, ale napastnika potrzebujemy. Stawiamy na naszych chłopaków, z Zabrza i ze Śląska, ale napastnika tutaj raczej nie znajdziemy - mówił Marcin Brosz. Wszystko wskazuje na to, że jego życzenie zostało spełnione. Wczoraj późnym wieczorem do Polski miał przylecieć napastnik z Hiszpanii. Dziś powinien przejść badania lekarskie. Jeżeli wypadną pomyślnie, to Górnik podpisze z nim kontrakt.
Transfer dotyczy Igora Angulo. 32-letni napastnik ostatni sezon spędził w Platanias. W greckim klubie rozegrał 25 spotkań, zdobywając osiem bramek i zaliczając trzy asysty. Angulo grał również w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii i ma także cztery występy w Primera Division w barwach Athletico Bilbao.

źródło: Sport / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]