Górnik blisko pozyskania nowego napastnika ()

Z informacji "Spotu" wynika, że rozmowy trwają i nie jest wykluczone, że w ciągu dwóch najbliższych dni w Zabrzu nowy napastnik się pojawi.
Wciąż jest w Zabrzu Lukasz Stratil, 22-letni napastnik ostatnio grający w klubie Frydek-Mistek. Czy zostanie piłkarzem Górnika? Mało prawdopodobne. Stratil co prawda nie prezentuje się źle, w jednym ze sparingów w rezerwach Górnika strzelił cztery gole, jednak klub wciąż szuka bardziej doświadczonego napastnika, który niejako z marszu mógłby zająć miejsce w wyjściowej jedenastce. 
O tym, że taki gracz jest Marcinowi Broszowi potrzebny, wiadomo od kilku tygodni, potwierdził to też mecz rozegrany przez zabrzan w Legnicy. - Musimy stwarzać więcej sytuacji bramkowych – mówił po jego zakończeniu trener Brosz. Z informacji "Sportu" wynika, że rozmowy trwają i nie jest wykluczone, że w ciągu dwóch najbliższych dni w Zabrzu nowy napastnik - najpewniej z zagranicy - się pojawi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]