Sebastian Steblecki: To niesamowite uczucie

Sebastian Steblecki w doliczonym czasie gry meczu ze Śląskiem strzelił zwycięskiego gola dla Górnika. - Gol na 1:1 mógł nas załamać, ale na szczęście tak się nie stało. Zdecydowałem się tak zakończyć akcję i udało się. Bilińskiemu wyszedł strzał życia. Na szczęście, ostatnio słowo należało do nas. To niesamowite uczucie zdobyć zwycięską bramkę w ostatniej minucie gry - cieszył się bohater Górnika, Sebastian Steblecki. Po jego golu ławka rezerwowych oszalała ze szczęścia i pobiegła do strzelca.
Bramkę dla Górnika zdobył też Armin Cerimagić. Dla Bośniaka było to pierwsze trafienie w ekstraklasie. - Wygraliśmy dla naszych kibiców, którzy nie zwątpili w nas. Gramy do końca i zrobimy wszystko, aby się utrzymać - przyznał Cerimagić.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]