Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Mariusz Rumak (trener Śląska): - Myślę, że pierwsza połowa nie wyglądała dobrze w naszym wykonaniu. Nie tak powinniśmy grać. W drugiej poprawiliśmy organizację gry, udało się nam strzelić gola. Pewnie zabrakło doświadczenia, by wywieźć remis z tego trudnego terenu. Czasami trzeba przegrać, żeby później wygrać w następnym spotkaniu i mam nadzieję, że moi piłkarze tak zareagują. 

Jan Żurek (trener Górnika): - Działo się w tym meczu naprawdę dużo, były emocje. Kiedy Kamil Biliński doprowadził do wyrównania, to mnie zamurowało. A potem, po strzale Sebastiana Stebleckiego, zastanawiałem się kiedy wreszcie piłka wpadnie do siatki. Graliśmy do końca, tak jak zapowiadaliśmy. Powiodło się nam, wygraliśmy i bardzo się z tego cieszymy. Po meczu nasza szatnia eksplodowała. Dziękuję kibicom za doping i wsparcie w tym bardzo ważnym dla nas meczu. Bardzo fajnie patrzy się dziś na tabelę. Będziemy kibicować Śląskowi, żeby wygrał mecze z naszymi rywalami. Prowadząc nastawiliśmy się na kontry, ale żadna nam dziś nie wychodziła. W końcówce graliśmy trzema napastnikami, Steblecki strzelił bardzo istotną bramkę, dającą nam trzy punkty.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]