Górnik spokojny o licencję?

Do 24 kwietnia eksperci Komisji ds. Licencji Klubowych z różnych dziedzin mieli czas na przekazanie swych uwag do wniosków złożonych przez kluby.
Na ich podstawie, po tym terminie komisja wystąpić miała do wnioskodawców o uzupełnienie dokumentacji względnie doprecyzowanie niektórych kwestii i przesłanie wyjaśnień w sprawie eksperckich wątpliwości. Zdecydowana większość klubów jeszcze przed weekendem „korespondencję z Warszawy” pokwitowała i albo już zdążyła na nią zareagować, albo właśnie przygotowuje odpowiedź. Na tą ostatnią kluby mają pięć dni od otrzymania komisyjnych zapytań i próśb.
- Chodzi o doprecyzowanie pewnych zapisów z kategorii administracyjnych - tak temat wyjaśnień, o które poprosiła komisja, kreśli rzecznik Górnika Zabrze, Rafał Kędzior.
Przedstawiciele Górnika zaznaczają, że żadne z zapytań nie rodzi niebezpieczeństwa odmowy przyznania licencji na kolejny sezon (ostateczne decyzje komisji poznać mamy w dniach 9-13 maja br.).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online