Michał Probierz dementuje

Oświadczenie trenera Jagiellonii Michała Probierza, który odniósł się do rewelacji opublikowanych w serwise Futbolnews.pl.
- Odnosząc się do publikacji portalu Futbol News, chciałbym zaprzeczyć, iż prowadzę rozmowy z innymi klubami odnośnie podjęcia pracy jako szkoleniowiec. Na pewno takim klubem nie jest Górnik Zabrze. Obecnie łączy mnie umowa z Jagiellonią Białystok, ważna do 30 czerwca 2017 roku i w najbliższym czasie nie planuję zmienić otoczenia. Pomimo, że w jednym z ostatnich wywiadów wspomniałem, iż darzę klub z Zabrza szczególnym sentymentem i chciałbym tam kiedyś pracować, pisanie o tym w kontekście najbliższych miesięcy jest kłamstwem. Biorę odpowiedzialność za moją pracę w Białymstoku. Wraz z zarządem i akcjonariuszami Jagiellonii mamy wspólną wizję budowy drużyny i jesteśmy co do tego zgodni.
Próba zmiany mego miejsca pracy przez niektóre media jest niczym innym jak tylko wrzucaniem kolejnego kamyka do naszego ogródka. Do zobaczenia przy Słonecznej w najbliższą niedzielę. Pozdrawiam, Michał Probierz.

źródło: jagiellonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online