Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Żurek (trener Górnika Zabrze): Gdybyśmy oglądali statystyki, to posiadanie piłki by było po naszej stronie, sytuacje też byłyby po naszej stronie. Szczególnie w pierwszej połowie drużyna zagrała naprawdę bardzo dobre spotkanie. Później było ciężko, bo Jagiellonia skutecznie broniła dostępu do bramki. Szkoda, szczególnie tej pierwszej połowy, kiedy mieliśmy swoje sytuacje. Niestety, trzeba szanować też punkt, jak się nie udaje strzelić bramki. Statystyki na pewno na plus, ale w piłce nożnej liczy się to, co w bramce.

Michał Probierz (trener Jagiellonii Białystok): Tak sobie wyobrażaliśmy to spotkanie, jego ciężar gatunkowy było widać po zawodnikach. Niewielu zawodników starało się wziąć na siebie ciężar gry, mało było wychodzenia na pozycje. Górnik na pewno miał sytuacje, szczęśliwie ich nie wykorzystał. Szkoda, że sędzia nie widział, że Kante (w sytuacji sam na sam z Drągowskim) ewidentnie przyjął piłkę ręką, więc dobrze, że to zostało wybronione. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, mieliśmy kilka sytuacji, ale nie do końca te zagrania wychodziły. Trzeba w niektórych meczach docenić punkt. Teraz trzeba się zmobilizować na mecz za tydzień z Podbeskidziem i zamknąć temat utrzymania się.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online