Łukasz Madej: Może to jeszcze się odwróci

Po porażce w Kielcach sytuacja Górnika stała się dramatyczna. - Nie możemy rezygnować - mówi Łukasz Madej.
Górnik przegrał z Koroną Kielce i wciąż okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Mimo że w Kielcach momentami gra zabrzan wyglądała nieźle, do zdobycia punktów to nie wystarczyło. - Taka jest piłka i trudno coś komentować! Nie chcę na gorąco nic mówić, przegraliśmy w Kielcach mecz, który nie powinniśmy w żadnym wypadku przegrać - powiedział po meczu Łukasz Madej. 
Tym samym sytuacja Górnika staje się katastrofalna. Na ostatniej prostej do finiszu ekstraklasy zabrzanie do bezpiecznego miejsca tracą cztery punkty. – Dopóki jest szansa, to nie możemy rezygnować, przecież wciąż mamy teoretyczne, matematyczne szanse na utrzymanie się. Może to jeszcze się wszystko odwróci... Z drugiej strony trzeba sobie powiedzieć, że wiosną coś w naszej drużynie nie gra. Tylko co? - mówi na zakończenie zawodnik Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]