Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Żurek (trener Górnika): Jechaliśmy tu z planem i nadziejami. Niestety już na początku spotkania straciliśmy bramkę. Potem było całkiem dobrze. Prowadziliśmy grę i mieliśmy mnóstwo sytuacji, po których powinniśmy prowadzić. W drugiej połowie, też na początku, mieliśmy swoje momenty. Nasze zmiany nie były jakościowo takie, jak w Koronie. Za nami twardy i agresywny mecz, jednak dla nas przegrany i to jest w tym wszystkim najgorsze. 

Marcin Brosz (trener Korony): To było bardzo ciężkie spotkanie. Mecz się dla nas bardzo dobrze otworzył, ale później to zespół z Zabrza miał przewagę. Nie tylko strzelił bramkę, ale także miał inne sytuacje. Druga połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Rzadko kiedy oceniam zawodników indywidualnie po meczu, ale muszę dziś pochwalić Jovanovica. Nie tylko za bramkę, ale za to, że od początku chciał wygrać. Dawał nam pozytywne impulsy i zawsze, gdy działo się coś niebezpiecznego, był tam, gdzie być powinien. Grał naprawdę bardzo dobrze. Cierpliwy, wyrachowany. Trzeba też pochwalić dwóch środkowych obrońców i tak mógłbym bez końca wymieniać. Bardzo ważna jest też bramka Serhija Pyłypczuka, który wraca na boisko po długiej nieobecności. Potwierdził, że jest ważnym, kluczowym zawodnikiem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]