Górnik zainteresowany Mateuszem Zacharą

Górnik jest zainteresowany Mateuszem Zacharą. Napastnik na razie przechodzi rehabilitację.
Mateusz Zachara rozwiązał kontrakt z chińskim Henan Jianye. Do lata z nikim umowy nie podpisze, ale w Zabrzu nie ukrywają, że chętnie ponownie widzieliby napastnika w swoim zespole. 26-letni napastnik przeszedł w lutym operację kontuzjowanego barku. Uraz wykluczył go z gry na początku sezonu chińskiej ekstraklasy. W ubiegłym sezonie Zachara w 23 meczach zdobył 4 bramki. 
Jako pierwszy zainteresowanie Zacharą wyraził Górnik, w brawach którego rozegrał 62 mecze i zdobył 20 bramek. Zabrzanie od czasu jego odejścia do Chin mają ogromne problemy ze znalezieniem skutecznego strzelca. Warunkiem koniecznym do spełnienia marzeń o tym transferze jest utrzymanie Górnika w ekstraklasie. – Priorytetem jest wyjazd zagraniczny. Niczego jednak nie można wykluczyć, nawet powrotu do Zabrza – stwierdza Paweł Zimończyk, agent napastnika.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]