Mateusz Sławik: Liczymy na to, że Kuchta do nas wróci

W trakcie ostatniego ligowego starcia GKS-u Katowice z GKS-em Bełchatów na Bukowej zjawiła się liczna delegacja sztabu szkoleniowego Górnika Zabrze. Pod uważną obserwacją znalazł się Mateusz Kuchta. Trener bramkarzy 14-krotnych Mistrzów Polski Mateusz Sławik nie ukrywał, że wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów jest przymierzany do roli pierwszego golkipera ekipy z Zabrza. 
- Zależało na tym, aby Mateusz mógł regularnie grać w innym klubie, skoro nie miał ku temu okazji w Górniku. Dzięki temu może zbierać cenne doświadczenie - mówi Mateusz Sławik. - W rundzie jesiennej rozegrał wiele meczów. W tym roku również cały czas broni. Przed nim jeszcze z pewnością kilka spotkań, w których będzie mógł się wykazać. A czy będzie numerem jeden w Górniku? Analizujemy swoją obecną sytuację, mamy kilka wariantów na przyszłość w naszej bramce i z pewnością jednym z nich jest Mateusz. Liczymy na to, że do nas wróci, ale kiedy to będzie i czy to będzie już w czerwcu, to trudno powiedzieć. Jest duża szans na to, chociaż na podejmowanie decyzji jest jeszcze za wcześnie.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online