Jose Kante: Musimy wykorzystywać szanse, które stwarzamy

W remisowym meczu zabrzan z Pogonią napastnik gospodarzy Jose Kante należał do najlepszych na boisku. Co z tego jednak, skoro nie udało mu się wykorzystać kilku dobrych okazji i mecz zakończył się remisem 1:1. - Nie czuję się dobrze. Nie wiem czego brakuje, może trochę szczęścia. W końcu jednak te trzy punkty zdobędziemy - podkreśla napastnik Górnika. 

Choć Hiszpan z gwinejskim paszportem mocno się stara, a w ostatnich meczach należy do wyróżniających się graczy ostatniego w tabeli Ekstraklasy zespołu, to wciąż czeka na premierowe trafienie w polskiej lidze.

- W meczu z Pogonią mieliśmy dobre sytuacje. Trudno mi powiedzieć, czego zabrakło. Może nie mam szczęścia, nie wiem. Dalej jednak trzeba robić swoje i kontynuować to, co robimy. Jakiś progres w naszej grze jest. Jakiś optymizm jest. Na pewno jednak musimy wykorzystywać te szanse, które stwarzamy - podkreśla ciemnoskóry gracz Górnika.

źródło: interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online