Zdążą z modernizacją stadionu

W Górniku Zabrze wciąż otwarta jest sprawa związana z dalszym funkcjonowaniem Sportowej Spółki Akcyjnej. Od dawna już prowadzone są rozmowy między władzami miasta i członkami Rady Nadzorczej SSA Górnik. Chodzi o wykupienie większościowego pakietu akcji, których właścicielem jest firma "Polind". Taką transakcją zainteresowany jest zabrzański Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, będący jednostką Urzędu Miejskiego. Na razie jednak zainteresowane strony nie mogą dojść do porozumienia.  Jest to o tyle istotne, że wpływa na sytuację w klubie. Zawodnicy wciąż nie są pewni, jaka będzie przyszłość Górnika. Niektórzy zatem wolą sobie już teraz szukać ewentualnych nowych pracodawców.

Ponadto konieczne jest rozpoczęcie modernizacji stadionu przy ul. Roosevelta, a związane jest to z otrzymaniem licencji, pozwalającej na grę w przyszłym sezonie w ekstraklasie. Konieczne jest zamontowanie trzech tysięcy plastikowych krzesełek. Dyrektor zabrzańskiego MOSiR-u Józef Kubica, któremu podlega stadion, zapewnia, że zostaną one zainstalowane w przewidzianym terminie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]