Górnik rozpoczyna współpracę z Hajdukiem Split

Weekendowa wizyta zabrzańskiej Torcidy w Splicie nie dotyczyła tylko meczu derbowego Hajduka z Dinamem Zagrzeb czy turnieju kibiców w Vodicach. Otóż, przedstawiciele środowiska kibicowskiego gościli na spotkaniu w siedzibie Hajduka rozmawiając m.in. o planowanym meczu towarzyskim Górnika z Hajdukiem.
Delegację Górnika przyjął prezes Marin Brbić oraz dyrektor sportowy Goran Vucević, a więc najważniejsze osoby w klubie. Rozmawiano na tematy piłkarskie, kibicowskie ale i przede wszystkim poruszono kwestię współpracy między oboma klubami. Przekazany został specjalny list intencyjny podpisany przez Marka Pałusa, prezesa 14-krotnego mistrza Polski oraz prezenty klubowe od Zarządu Górnika Zabrze.
Obie strony wyraziły chęć rozegrania meczu towarzyskiego, który miałby się odbyć najprawdopodobniej podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej.
Górnik więcej oficjalnych informacji poda wkrótce, po dopięciu wszelkich formalności.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]