Trzech graczy Górnika pojechało na mecze reprezentacji

Jak Górnik wykorzysta przerwę na mecze kadry? Jeszcze kilka tygodni temu brano pod uwagę rozegranie sparingu z krakowską Wisłą, ale w ostatnich tygodniach w obu klubach doszło do zmian trenerów i ostatecznie z rozegrania meczu zrezygnowano. Do meczu z Pogonią Szczecin, który odbędzie się 1 kwietnia (piątek, 18.00), żadnego meczu Górnik więc nie rozegra. Pierwsza drużyna w niedzielę i poniedziałek miała wolne, a dziś i jutro zabrzanie trenować będą dwa razy dziennie. W czasie świąt wolna będzie tylko niedziela. Od poniedziałku zaczną się już ostatnie przygotowania do meczu z „Portowcami”.
Odnotujmy, że zajęciach zabraknie w tym tygodniu powołanych do reprezentacji swoich krajów Armina Cerimagicia (U-21 Bośni i Hercegowiny), Kena Kallaste (Estonia) i Marcisa Ossa (Łotwa). W klubie nie będzie także... Bartłomieja Spałka, który pracę w Górniku łączy z obowiązkami fizjoterapeuty w reprezentacji Polski. Do takiego scenariusza w Zabrzu zdążyli się jednak już przyzwyczaić.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]