Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Żurek (trener Górnika Zabrze): - Mieliśmy swój plan na spotkanie. Szkoda, zwłaszcza sytuacji Jose Kantego w 80. minucie, który rozegrał niezłe spotkanie. To była piłka meczowa. Patrzylibyśmy inaczej na to spotkanie i cieszylibyśmy się ze zwycięstwa. Dziś zespół mnie nie zawiódł, ale były takie fragmenty, po których wiem, że musimy popracować. 

Robert Podoliński (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): - Szkoda, że nie udało się nam nic +wepchnąć+, bo chyba tak można skomentować nasze sytuacje bramkowe. Byliśmy zmuszeni do ataku pozycyjnego i nieco się z tym męczyliśmy. Długimi fragmentami mieliśmy mecz pod kontrolą. Zabrakło zimnej krwi, choć należy wziąć poprawkę na stan murawy, zwłaszcza w "szesnastkach". Tutaj operowanie piłką było ogromnym problemem. Podsumowując: zdobyliśmy punkt.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]