Forum
 

Adam Danch: Nikt nie ma w Polsce takich kibiców!

Górnik w niedzielę zremisował 1:1 z Lechią Gdańsk. Przez całe spotkanie piłkarze byli mocno dopingowani przez kibiców.
Zabrzanie wyrównali stan meczu pod koniec spotkania, grając przez 30 minut w osłabieniu, bo czerwoną kartkę ujrzał Roman Gergel.
- Z przebiegu meczu trzeba szanować ten punkt, bo przecież długo walczyliśmy w dziesiątkę. Lechia to bardzo dobra drużyna, ale my pokazaliśmy, że w osłabieniu, potrafimy walczyć i osiągnąć przyzwoity wynik. Przez ostatni tydzień bardzo ciężko pracowaliśmy i to przyniosło efekty. Czy należał nam się karny, gdy upadł na murawę Paweł Widanow? Nie wiem, nie widziałem tej sytuacji - przyznawał kapitan Adam Danch.
- Trzeba też docenić kibiców. Przecież to w Polsce wyjątkowa sytuacja. Zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli, a nasi fani przychodzą na mecze i na dodatek głośno nas wspierają - podkreślał stoper.
Na mecz z Lechią przyszło ponad 12 tysięcy widzów. To bardzo dobra frekwencja, biorąc pod uwagę to, że Górnik plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Przez całe spotkanie fani wspierali piłkarzy oraz trenera Jana Żurka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online