Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Piotr Nowak (trener Lechii Gdańsk): "Zremisowaliśmy wygrany mecz. Jestem zawiedziony tym, jak moja drużyna zagrała w ostatnich 10-15 minutach. Bardzo naiwnie, zbyt nonszalancko. Wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Stworzyliśmy tyle sytuacji, że można by obdzielić kilka meczów. Czasem trzeba umieć wygrać 1:0, a my dziś tego nie potrafiliśmy. I sami sprokurowaliśmy Górnikowi szansę na bramkę".

Jan Żurek (trener Górnika Zabrze): "Zremisowaliśmy mecz po walce i dzięki zaangażowaniu, szczególnie w drugiej połowie, kiedy przygrywaliśmy. Zaczęliśmy nerwowo, ale też passa porażek i ostatnie miejsce w tabeli to nie są powody do radości. W pierwszej połowie nawet doświadczeni zawodnicy popełniali błędy, po których mogliśmy stracić bramkę. Lechia to bardzo dobra drużyna i obawialiśmy się jej. Goście mieli swoje sytuacje, nam pomógł dziś bramkarz. Grzegorz Kasprzik spełnił swoje zadanie, był tam, gdzie powinien i miał też trochę szczęścia. Pokazaliśmy wielki charakter i oby ten remis był nadzieją na zwycięstwa, których tak bardzo potrzebujemy".