Forum
 

Przed meczem Górnik - Lechia

Lechia przegrała sześć kolejnych meczów na wyjeździe, Górnik od 1 grudnia nie strzelił w Zabrzu gola.
* Katarzyna Gaertner, znakomita kompozytorka, pianistka i aranżerka, wzięła na warsztat... Górnika. Owocem jej starań jest „Górnik Zabrze, najważniejszy jest nasz klub”, piosenka, która będzie puszczana po zwycięskich meczach Górnika na Arenie Zabrze. Czy usłyszymy ją w niedzielę, zależy więc tylko od... piłkarzy. 

* Górnik czeka na pierwsze punkty i pierwsze gole przy Roosevelta w tym roku, a więc od chwili otwarcia stadionu. Zabrzanie są jedyną drużyną, która w 2016 roku nie trafiła na własnym boisku do siatki.

* Zabrzanie mają korzystny bilans spotkań z Lechią, ale warto odnotować, że nie potrafili wygrać żadnego z czterech ostatnich spotkań granych z tym rywalem na Roosevelta. Ostatni raz Górnik wygrał w domu z Lechią w grudniu 2012 roku.

* - Kto pierwszy strzeli gola, ten ustawi sobie mecz i myślę, że go wygra. Oba zespoły bardzo potrzebują punktów, zwłaszcza Górnik, który jeszcze nie wygrał w tym roku – mówi Jacek Grembocki, były obrońca Lechii, Górnika i reprezentacji Polski, który 10 marca skończył 51 lat.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online