Komunikat organizacyjny: Na WDŚ przychodzimy wcześniej

Górnik Zabrze apeluje do wszystkich kibiców, którzy kupili bilety na Wielkie Derby Śląska o wcześniejsze przyjście na stadion, by uniknąć kolejek do kołowrotów. Poniżej inne ważne informacje organizacyjne, które warto przeczytać, zanim wybierzemy się w niedzielę na Arenę Zabrze. 

System jest szczelny

- system identyfikacji kibiców jest na tyle szczelny, że nie będzie akceptował kilku kopii biletów print@home – zawsze wejdzie tylko ten pierwszy sczytany.

- system kontroli jest zintegrowany z systemem CCTV i rejestruje wizerunek osób wchodzących. Wizerunek jest powiązany z biletem. Łatwo więc sprawdzić, kto wchodził na dany bilet. Nie można więc przekazywać nikomu biletów, ani drukować więcej kopii. Wydrukowana kopia nie może być zniszczona, na przykład „noszona przez 2 tygodnie w tylnej kieszeni spodni”.

- wszystkie osoby, które będą miały jakikolwiek problem z odczytem biletu przy kołowrocie i odmowę dostępu proszone są o udanie się do kasy reklamacyjnej. Informacje na temat umiejscowienia kasy reklamacyjnej posiadać będą pracownicy służb ochrony.

- jakie dokumenty są koniecznie do wejścia na stadion? Dorosła osoba powinna posiadać dowód osobisty, dziecko – legitymację szkolną.

- czy wydruk biletu musi być kolorowy? Niekoniecznie, ale kod kreskowy musi być czytelny (nie rozmazany).

Czy wejdę na stadion z:

- butelką wody? nie
- parasolem? parasol z ostrym zakończeniem nie, parasol składany - tak
- aparatem fotograficznym? pod warunkiem, że nie jest to sprzęt profesjonalny, np. lustrzanka z teleobiektywem,
- kijem do selfie? tak
- gdzie dostanę szalik? po przejściu przez system kontroli dostępu.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]