Pierwszy trening Górnika przy sztucznym świetle

Inauguracyjne zajęcia piłkarzy Górnika odbędą się przy sztucznym świetle na sztucznej nawierzchni stadionu Walki Zabrze. Dzień później zawodników czekają badania wydolnościowe.
W czwartkowe popołudnie zespół zabierze się na stadionie Górnika, by na godzinę 17:00 udać się na obiekt Walki. Pierwszy trening potrwa około 1,5 godziny.
W piątek zespół czekają badania wydolnościowe w hali MOSiR w Zabrzu, a w sobotę trening na stadionie Walki i popołudniowe zajęcia we wspomnianej hali. 
Na pierwszym treningu zabraknie dwóch kontuzjowanych wcześniej graczy. Rafał Kosznik jest po operacji więzadła właściwego rzepki stawu kolanowego, z kolei Michał Janota ma za sobą zabieg stawu barkowego.
Wspomniany Michał Janota rozpocznie przygotowania do nowej rundy od zajęć indywidualnych, jak również treningów biegowych. Następnie dołączy do kolegów z drużyny i będzie już normalnie ćwiczył. Co z pozostałymi rekonwalescentami?
- Ich sytuacja jest bardzo dobra, na pierwszych zajęciach z drużyną trenować będą między innymi Erik Grendel, Paweł Widanow, Mariusz Magiera czy też Maciek Korzym. Mam nadzieję, że wiosną kontuzje będą nas omijać – mówi oficjalnej stronie klubu Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]