Górnik zainteresowany Damianem Kądziorem z Dolcanu Ząbki

Sytuacja Górnika w ekstraklasie nie jest dobra. Sztab szkoleniowy będzie dokonywał zmian personalnych w drużynie.
Górnik na pewno będzie chciał rozstać się z 5-6 piłkarzami. Można przypuszczać, że na tej liście są między innymi Kamil Cupriak i Sebastian Przyrowski, nie wiadomo, jaka będzie przyszłość doświadczonego Mariusza Przybylskiego. Pytanie, czy ewentualnie uda się z nimi rozwiązać obowiązujące umowy, co proste nigdy nie jest, kiedy nie ma na piłkarzy chętnych.
Duży znak zapytania trzeba też postawić przy nazwisku Macieja Korzyma, nie dlatego, że obecnie leczy kontuzję. Sprowadzony w sierpniu z Podbeskidzia napastnik nie dość, że swoją grą nikogo na kolana nie powalił, to oficjalnie usłyszał zarzuty złamania przepisów ustawy o imprezach masowych. Chodzi o nielegalne wtargnięcie na stadion Piasta z kibicami Korony przy okazji meczu kielczan na Okrzei. Korzym był wtedy w towarzystwie Michała Janoty i Wojciecha Trochima. Oni podobny zarzut powinni usłyszeć niebawem. Piłkarzom grozi zakaz stadionowy, co może być podstawą do rozwiązania z nimi kontraktu z winy zawodnika. Z informacji wynika, że Górnik bierze takie rozwiązanie pod uwagę, choć na ostateczną decyzję trzeba jeszcze poczekać.
Górnik interesuje się kilkoma zawodnikami, jest na tej liście między innymi 23-letni Damian Kądzior w Dolcanu Ząbki, który jesienią strzelił pięć goli dla drużyny prowadzonej przez Dariusza Dźwigałę. Inna rzecz, że zabrzanie chcą pozyskać 2-3 „gotowych” piłkarzy, którzy niemal z marszu mogliby wzmocnić pierwszą jedenastkę.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]