Robert Jeż może się jeszcze przydać drużynie?

Kontrakt Roberta Jeża z Górnikiem Zabrze wygasa z końcem roku. "Sport" zastanawia się, czy 34-letni Słowak jest jeszcze potrzebny drużynie z Roosevelta.
O tym, że Jeż odejdzie w zimowej przerwie po wypełnieniu dwuletniego kontraktu, mówiło się w Górniku Zabrze już od dawna. Ostatnio jednak takie rozwiązanie wcale nie jest oczywiste. Reprezentujący piłkarza Paweł Zimończyk mówi "Sportowi" , że Górnik nadal widzi dla Jeża miejsce w kadrze, a sam zawodnik jest otwarty na rozmowy. 
Jeż podczas swojego drugiego pobytu w Górniku rzadko zachwycał formą, ale okazuje się, że nawet w przeciętnej dyspozycji może być potrzebny zespołowi. Chociażby jako zmiennik.
Mieczysław Agafon, były piłkarz Górnika, zwraca też uwagę na to, że wiosna zabrzanie będą bronili się przed spadkiem. - Czy do Górnika, który nie ma kasy na wysokie kontrakty, klasowi piłkarze będą walić drzwiami i oknami? - nie bez racji pyta Agafon.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online