Michał Janota i Maciej Korzym nie zagrają już w tym roku

Michał Janota i Maciej Korzym, którzy z urazami opuścili boisko w miniony piątek podczas meczu z Wisłą Kraków, w tym roku nie wyjdą już na boisko.
Michał Janota zagrał zaledwie 10 minut, kiedy trzymając się za mięsień zszedł z murawy. Maciej Korzym przebywał na niej dłużej. W 64 minucie zabrzanie wyprowadzali kontrę, kiedy 27-letni napastnik padł na murawę. Boisko opuścił na noszach. 100 sekund wcześniej Korzym uczestniczył w najefektowniejszej akcji meczu, kiedy po jego podaniu Robert Jeż nie wykorzystał stuprocentowej okazji do tego, by Górnik objął prowadzenie. 
- Nie wygląda to dobrze. Może nie zagrają w 2-3 meczach, może jeszcze dłużej – mówił po spotkaniu trener Leszek Ojrzyński. Wczoraj nie było już żadnych wątpliwości - Janota i Korzym w tym roku już nie zagrają.
- Obaj mają naderwane mięśnie. Maciek nawet poważniej i myślę, że ponad miesiąc może być poza jakimkolwiek treningiem – mówi Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta Górnika. I dodaje: - Czy coś zapowiadało taki scenariusz? Maciek czuł się świetnie i na nic nie narzekał. Michał miał pewien problem, ale nie dotyczył tego mięśnia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online