Forum
 

Kto powinien wykonywać rzuty karne w Górniku?

Mariusz Magiera do meczu z Lechią jeszcze nigdy w ekstraklasie nie zmarnował rzutu karnego. Być może w kolejnych spotkaniach "jedenastki" będzie wykonywał kto inny.
Magiera, który niedawno wyleczył kontuzję od lat słynął z pewnego wykorzystywania rzutów karnych. W tym sezonie w ten sposób strzelił jednego gola, w przegranym 2:3 meczu derbowym z Piastem. Nic więc dziwnego, że w Gdańsku to on stanął przed szansą na drugiego gola dla Górnika. Piłkarz fatalnie jednak przestrzelił, posyłając piłkę w trybuny. Koledzy stanęli jednak po stronie "Magica" - Oczywiście, że nie mamy do niego pretensji, choć na pewno mój gol inaczej by smakował, gdybyśmy zdobyli trzy punkty - przyznał napastnik ekipy z Zabrza Maciej Korzym.
Drugim zawodnikiem do wykonywania rzutów karnych jest Roman Gergel, który obecnie jest w najlepszej formie spośród wszystkich zawodników ekipy z Zabrza. Dlaczego to on nie strzelał? - Nie podszedł Roman Gergel, który wykorzystał „jedenastkę” w meczu z Lechem, bowiem był faulowany i nie chciał uderzać. Poza tym grał też z kontuzją. Najlepiej czuł się Magiera i to on wziął na siebie odpowiedzialność. Niestety przestrzelił... - opowiada niepocieszony trener Górnika Leszek Ojrzyński.
Zabrzanie ostatnie trzy mecze zremisowali, lecz nie poprawiło to kompletnie ich pozycji w tabeli. Górnik nadal okupuje miejsce spadkowe.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online