Forum
 

Rafał Kosznik: Punkt zdobyty w Gdańsku jest cenny

- Punkt zdobyty z Lechią cieszy, choć z drugiej strony była szansa zgarnąć w Gdańsku pełną pulę – mówił po remisie w Gdańsku obrońca Górnika, Rafał Kosznik.
- W pierwszej połowie Lechia na pewno lepiej operowała piłką, stwarza sobie sytuacje. My skupiliśmy się na defensywie, staraliśmy się wyprowadzać kontrataki i jeden z nich zakończył się dla nas bramką – zaznaczył Kosznik. - Potem mieliśmy jeszcze rzut karny, ale jego nie udało się wykorzystać. Nie mamy pretensji do Mariusza Magiery, bo każdemu może się taka sytuacja zdarzyć. Punkt zdobyty w Gdańsku jest cenny, bo Lechia to mocny zespół, który chce grać o najwyższe cele i to cieszy, ale pora zacząć wygrywać, bo samymi remisami ciężko poprawić pozycję w tabeli – zakończył defensor drużyny z Zabrza.

źródło: lechia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online