Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): - Był to mecz, który mogliśmy wygrać, a na pewno powinien on wyglądać nieco inaczej, gdyż moim zdaniem w pierwszej połowie zawodnik Lechii powinien otrzymać drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Niestety nie wykorzystaliśmy rzutu karnego i wynik nie zmienił się do przerwy, a wyjście na prowadzenie przed przerwą z pewnością zmieniłoby obraz gry. 
- W drugiej połowie nasza gra wyglądała znacznie lepiej niż przed przerwą, a ambicja, zaangażowanie i mądrość taktyczna dały nam punkt w wyjazdowym meczu z dobrą drużyną. Można gdybać i mówić, „szkoda”, ale prawda jest taka, że potrzebujemy kolejnych oczek, a jak już mówiłem wcześniej, można było zdobyć tu trzy punkty.

Thomas von Heesen (trener Lechii): - Był to dla nas trudny mecz. W pierwszej połowie zagraliśmy świetnie w ofensywie i mieliśmy 3-4 sytuacje do zdobycia bramki, których wykorzystanie mogło rozstrzygnąć sprawę jeszcze przed przerwą. Takie szanse trzeba wykorzystywać, bo przy bardzo ofensywnej grze bardzo ciężko jest się bronić. Po bramce na 0:1 dalej stworzyliśmy wiele sytuacji i na szczęście zdołaliśmy wyrównać. Ogólnie rzecz ujmując bardzo dobrze oceniam naszą grę przed przerwą.
- Druga połowa była jak guma do żucia. Górnik głęboko się cofnął, co nie pozwalało nam na skuteczne ataki. Jestem rozczarowany zwłaszcza ostatnim kwadransem gry w naszym wykonaniu, gdy brakowało na szybkości i agresji w grze. Jeden punkt jest oczywiście cenny, ale sam wynik meczu jest dla mnie rozczarowujący. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne ligowe starcia, w których będziemy szukali większych zdobyczy punktowych.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online