Będą kolejne transfery Górnika

Zabrzanie mieli dzisiaj dzień wolny, a w klubie był jedynie Aleksander Kwiek. Piłkarz miał indywidualne zajęcia z trenerem odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne. - Mam pewne zaległości w treningu, ale myślę, że szybko uda się je nadrobić. Jestem bardzo zadowolony, że wracam do Zabrza – powiedział Kwiek, który w latach 2009-12 w barwach Górnika rozegrał 73 mecze i strzelił 9 goli. 
Kwiek nie będzie jednym transferem Górnika w najbliższych dniach. - Do czwartku daliśmy sobie ostateczny czas, by wskazać nazwiska piłkarzy, którzy ewentualnie mogliby do nas dojść. Nie mówiłbym o wzmocnieniach, raczej o korektach w składzie. Chcielibyśmy konkretne decyzje podjąć i sfinalizować do końca tygodnia – powiedział prezes Górnika, Marek Pałus.

na podstawie: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]