Józef Dankowski: To jeszcze nie koniec naszej misji

Górnik przegrał w Sosnowcu z Zagłębiem 1:3, co jeszcze bardziej rozgrzewa i tak już napiętą atmosferę wokół klubu.
- Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że możemy polec w takim stosunku. Wszystko to co sobie założyliśmy było realizowane. Była gra, była walka, były sytuacje. Było też w końcu i gol. Niestety, po przerwie już tak dobrze nie było. Dwa momenty gapiostwa i po meczu - mówił na konferencji trener Józef Dankowski.
Mimo że kibice coraz głośniej wyrażają swoje niezadowolenie z wyników osiąganych przez Górnika, sztab szkoleniowy nie zamierza się podawać do dymisji. - Czy to koniec naszej misji? Na dziś nie. Każda zła seria meczów kiedyś się kończy - stwierdził na zakończenie Dankowski.

[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]