Nowe ceny biletów na trybunę południową

Zarząd Górnika Zabrze SSA informuje o nowych cenach biletów na trybunę południową obowiązujących w przedsprzedaży. Od najbliższego meczu, czyli spotkania z Zagłębiem Lubin (24 sierpnia, godz. 18:00) wejściówki na wspomnianą trybunę sprzedawane będą w cenie 20 PLN (bilet normalny) i 15 PLN (ulgowy). 

Niższe ceny na nową trybunę nie będą obowiązywały w dniu meczu, kiedy to kosztować będą 30 i 20 PLN. W przypadku meczów TOP (Legia Warszawa, Piast Gliwice) bilety kosztować będą również 30 i 20 PLN.

Kolejne zmiany dotyczą cen biletów na trybunę otwartą. Pozostają co prawda stare ceny (20 i 15 PLN), ale w tym wypadku nie ma kategorii meczów TOP. Czyli na całą rundę jesienną kupujemy wejściówki po stałej cenie: 20 i 15 PLN. Podobnie jak na trybunę krytą, gdzie obowiązywać będzie jedna cena – 50 PLN. I tutaj nie ma kategorii meczów TOP.

Zarząd Górnika Zabrze SSA dziękując tym kibicom, którzy wcześniej nabyli tzw. pakiet promocyjny na trybunę południową, w związku ze zmianą cen biletów oferuje im możliwość zakupu na rundę wiosenną karnetu ulgowego na nową trybunę. Kibiców, którzy zakupili wspomniany pakiet promocyjny prosimy o zachowanie harmonogramów wraz z paragonem, co będzie stanowiło podstawę do zakupu karnetu ulgowego na rundę wiosenną.

Trybuna południowa:
20 PLN – bilet normalny w przedsprzedaży
15 PLN - bilet ulgowy w przedsprzedaży [przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi)]
30 PLN – bilet normalny na mecze TOP (Legia, Piast)
20 PLN – bilet ulgowy na mecze TOP (Legia, Piast). Przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi).

Trybuna otwarta:
20 PLN - bilet normalny
15 PLN - bilet ulgowy [przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi), osobom powyżej 70 roku życia (urodzone w 1945 roku i starsze), a także kibicom niepełnosprawnym dysponującym stosownym orzeczeniem lekarskim, którzy nie muszą poruszać się na wózkach, jak również opiekunom niepełnosprawnych na wózkach]
5 PLN – bilet ulgowy (dzieci do 6. roku życia, urodzone w 2009 roku i młodsze)

Trybuna kryta:
50 PLN – bilet normalny
Uwaga: Na trybunę otwartą i trybunę krytą nie ma kategorii meczów TOP

Ceny karnetów na rundę jesienną 2015/16:
450 PLN - karnet na trybunę krytą
180 PLN - karnet normalny na trybunę otwartą -
135 PLN - karnet ulgowy na trybuną otwartą [przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi), osobom powyżej 70 roku życia (urodzone w 1945 roku i starsze), a także kibicom niepełnosprawnym dysponującym stosownym orzeczeniem lekarskim, którzy nie muszą poruszać się na wózkach, jak również opiekunom niepełnosprawnych na wózkach]


* * *

Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest w stadionowym Sklepie Kibica od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, a także w punkcie sprzedaży w Galerii Zabrze (stoisko Górnika na II piętrze, obok kręgielni) od poniedziałku do piątku od 9 do 20 i w niedzielę od 10 do 19.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]