Zarząd Górnika dziękuje Torcidzie

Zarząd zabrzańskiego klubu składa podziękowania wszystkim kibicom Górnika, a w szczególności członkom Torcida Górnik - Stowarzyszenie Kibiców Zabrzańskiego Górnika, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w promocję meczu z Jagiellonią Białystok, zapełniając trybunę południową stadionu.
Działania Torcidy, prowadzone wspólnie z zabrzańskim klubem, spowodowały zwiększoną sprzedaż biletów, jak również wyrobienie nowych kart przez kibiców. Dzięki takim akcjom, w które zaangażowali się także piłkarze, spotykając się ze swoimi fanami w Knurowie, Gliwicach-Łabędach czy też Piekarach Śląskich, wraca moda na Górnika. Wszystkim zależy na tym, aby wkrótce oddany do użytku nowy stadion zapełniał się do ostatniego miejsca, by panowała na nim atmosfera sportowego święta. Mecz z Jagiellonią pokazał, że ogromny wysiłek organizacyjny i promocyjny ze strony Torcida Górnik - Stowarzyszenie Kibiców Zabrzańskiego Górnika dał pożądany efekt, jakim było wypełnienie nowej trybuny.
Zarząd Górnika Zabrze SSA informuje jednocześnie, że we wtorek opublikowany zostanie komunikat w sprawie nowych, promocyjnych cen biletów na trybunę południową, które będą obowiązywały w przedsprzedaży.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]