Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Michał Probierz (trener Jagiellonii): "Jestem pod wrażeniem postawy zawodników. Chwała im, że wytrzymali to spotkanie, bo warunki były tropikalne. Stworzyliśmy ciekawe widowisko, dla nas zakończone pozytywnie. Przyjechaliśmy do Zabrza, by wygrać. Wiedzieliśmy, że musimy zmienić organizację naszej gry, szukaliśmy innych rozwiązań. Dziś zespół był ustawiony pod Konstantina Vassiljeva. Chodziło o to, by maksymalnie wykorzystać jego umiejętności. Taki zawodnik był nam bardzo potrzebny. Wprowadzał spokój w nerwowych sytuacjach i arytmię w naszej grze. Moim zawodnikom należy się bura za stratę gola przy prowadzeniu 2:0, mimo iż uczulałem ich, że Górnik ma silnych psychicznie piłkarzy. Popełniliśmy w tej sytuacji błąd, ale do końca kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Zabrzańskim kibicom dziękuję za wspaniałe przyjęcie i za to, że mnie pamiętają".

Józef Dankowski (trener Górnika): "Warunki były takie same dla obu zespołów. Bardzo chcieliśmy się odwdzięczyć kibicom za doping przez cały mecz. Prawdopodobnie chcieliśmy za bardzo i to obróciło się przeciwko nam. Wiedzieliśmy, że Jagiellonia będzie grała prostą piłkę opartą o odbiór na własnej połowie i szybkie kontry. Piotr Grzelczak obnażył naszą grę defensywną, zamiatał pod naszą bramką jak chciał. Nie umieliśmy sobie z tym poradzić, do tego doszedł brak skuteczności z przodu, co niemiłosiernie odbiło się na braku zdobyczy punktowej".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online