Forum
 

Michał Probierz: Na inaugurację stadionu często się... przegrywa

Już dzisiaj o 15:30 - piłkarskie święto w Zabrzu: otwarcie części nowych trybun i... wizyta Michała Probierza.
» Ostatni mecz ligowy niespecjalnie wam wyszedł...
Michał Probierz, trener Jagielloni: - Zdajemy sobie z tego sprawę. Z Zagłębiem przegraliśmy i nie zagraliśmy najlepiej. Jest to dla nas trudna sytuacja, bo porażka zostaje w głowach zawodników. Z drugiej strony ta przegrana jest dla nas pewnego rodzaju drogowskazem, w jakim kierunku powinniśmy podążać. Trzeba się odbudować i zagrać na poziomie, na który nas stać.

» Tym bardziej na stadionie 15. drużyny ligi.
- Rzeczywiście, zabrzanie nie zaczęli sezonu zgodnie z planami, aspiracjami, ale też możliwościami. Trzeba jednak przyznać, że Górnik gra dobrą piłkę. Z Piastem rozegrali bardzo dobry mecz, pokazali bardzo ciekawy futbol. Z Wisłą też zaprezentowali się z dobrej strony, więc czeka nas bardzo trudny bój. Mają bardzo silną ofensywę i musimy o tym pamiętać.

» Górnik otwiera część nowej trybuny. Komu to może... pomóc?
- Na inaugurację nowego stadionu często się... przegrywa i mam nadzieję, że podobnie będzie także w tym przypadku. Bardzo szanuję Górnik i wiem, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że kibice zrobią wszystko, aby tego dnia w Zabrzu panowała bardzo gorąca atmosfera. Ale to dobrze. Każdy piłkarz powie, że woli grać w takiej scenerii. Nawet jeżeli to dziś tylko część jednej z trybun.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online