W Zabrzu nie chcą Piecha. I bardzo dobrze...

Legia Warszawa zaproponował Górnikowi wypożyczenie napastnika. Przy Roosevelta nie są zainteresowani - pisze katowicki "Sport".
Górnik wciąż szuka napastnika. Mówi o tym głośno Robert Warzycha, który na inaugurację ligi wystawił na pozycji numer „9” Romana Gergela. Słowak „swoje” zrobił i strzelił efektowną bramkę, ale też nigdy nie był i raczej nie będzie klasycznym napastnikiem. 
Już kilka tygodni temu pojawił się pomysł, by Górnik wypożyczył z Legii Arkadiusza Piecha. Taką ofertę złożył zabrzanom klub z Łazienkowskiej. Piech zarabia w Warszawie 60 tysięcy złotych, ale Legia bierze pod uwagę taki wariant, że wciąż płaci zawodnikowi sporą część wynagrodzenia. Do tak szczegółowych rozmów z Górnikiem jednak nie doszło, bowiem sztab szkoleniowy nie jest zainteresowany sprowadzeniem byłego napastnika Ruchu.
Dziś bardziej prawdopodobna jest opcja czeska. Zabrzanie obserwują i wstępnie rozmawiają z 25-letnim i... bardzo wysokim – mierzy 190 cm – napastnikiem. Sprawa jego angażu na Roosevelta może rozstrzygnąć się na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli Czech trafi do Zabrza, to klub nie wyklucza wypożyczenie do innych klubów 1-2 zawodników.

źródło: Sport / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]