Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Robert Warzycha (trener Górnika Zabrze): "Myślę, że jest to wynik sprawiedliwy. Staraliśmy się od samego początku zawiązać dobry mecz i chcieliśmy grać odpowiedzialnie. Nie daliśmy za bardzo Wiśle pograć, potrafiliśmy rozegrać piłkę w środku pola i stworzyliśmy sobie okazje bramkowe. Był to pierwszy mecz o punkty, w których dochodzi presja i one różnią się od spotkań kontrolnych. Myślę, że można było pokusić się o więcej, ale z pokorą przyjmujemy rezultat i chyba możemy być zadowoleni. Teraz startujemy od zera".

Kazimierz Moskal (trener Wisły Kraków): "Do momentu, kiedy zdobyliśmy bramkę, graliśmy tak, jak oczekiwałem. Po zdobyciu gola nie wyglądało to już tak, jakbym sobie życzył. W drugiej połowie trudno było nam dojść do sytuacji podbramkowych. Stąd tylko 1:1. Na pewno nie można być zadowolonym, bo na inaugurację oczekiwaliśmy zwycięstwa. Mieliśmy w składzie pięciu nowych zawodników i potrzebujemy więcej czasu na ich wkomponowanie w zespół, ale na pewno mają oni potencjał".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]