Robert Warzycha: Zeszło z nas powietrze

- Przynajmniej nie straciliśmy bramki - mimo bezbramkowego remisu z Karviną trener zabrzan nie był rozczarowany.
Po bezbramkowym remisie w piątkowym sparingu z czeskim II-ligowcem z Karviwny trener Górnika Robert Warzycha nie wyglądał na rozczarowanego bądź zaniepokojonego postawą swoich zawodników.
- We wcześniejszych grach kontrolnych byliśmy bardziej skuteczni, bo z Karviną też mieliśmy dogodne okazje do zdobycia gola, lecz ich nie wykorzystaliśmy. W porównaniu do poprzednich spotkań trochę zeszło z nas powietrze, ale liczyliśmy się z tym, byliśmy na to przygotowani.
- Mimo remisu niektóre fragmenty gry w naszym wykonaniu były dobre. Zadowolony jestem również z tego, że nie straciliśmy bramki. Jeżeli zespół gra na zero z tyłu, to meczu nie przegra.
- Dlaczego dokonałem tylko jednej zmiany? Ponieważ w sobotę w spotkaniu z Termalicą Nieciecza chcę dać pograć w większym wymiarze czasu pozostałym zawodnikom z szerokiej kadry. W końcu tworzą oni zespół występujący w ekstraklasie. Co wcale nie znaczy, że Bartek Iwan i Marcin Urynowicz nie pojawią się w sobotę na boisku. Przeciwnie, będę chciał się im przyjrzeć w pojedynku przeciwko beniaminkowi ekstraklasy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]