Kolejny przetarg na stadionie w Zabrzu

W Dzienniku Urzędowy UE opublikowane zostało ogłoszenie przetargowe, którego przedmiotem jest wykonanie robót drogowych, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz oświetleniowej na Stadionie im. Ernesta Pohla.
Postępowanie obejmuje swoim zakresem m.in. wykonanie chodników wzdłuż ulic Damrota i Roosevelta, wjazdów i placów manewrowych od strony północno i południowo-zachodniej, wjazdu oraz placu wejściowego dla kibiców gości od strony zachodniej, stref wejściowych kibiców w okolicy bramofurt a także pasażu pieszego od strony ul. Roosevelta. 
Na wykonanie przedmiotu zamówienia wybrany w drodze postępowania wykonawca robót będzie miał 3 miesiące od dnia podpisania umowy. Oferty w przetargu można składać do 12 sierpnia.

źródło: stadion-zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]