Roman Gergel w nowym sezonie może być napastnikiem

Roman Gergel w ostatnim sparingu grał w ataku Górnika. Słowak w minionym sezonie należał do najlepszych zawodników zabrzan. W 35 meczach strzelił 6 goli i miał 4 asysty. W większości spotkań 27-latek był ustawiany jako skrzydłowy, ale podczas ostatniego sparingu z rumuńską drużyną Viitorul Constanta (2:0) grał jako wysunięty napastnik.
– Trenujemy różne warianty – mówi Gergel. – W ostatnim sparingu zagrałem na szpicy, udało mi się strzelić gola, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Analizowaliśmy tę sytuację na odprawie taktycznej i spalonego nie było. Potrzebuję jeszcze trochę czasu, by przyzwyczaić się do gry na tej pozycji. Ale poczekajmy, zobaczymy, gdzie trenerzy będą mnie ustawiać w ekstraklasie – powiedział Słowak.

źródło: Sport / Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]